ASIST

Společnost s ručením omezeným ASIST byla založena v březnu 1996. Od tohoto data se věnuje jádrovému vrtání, půjčování a prodeji nářadí. V současné době provozuje dvě prodejny a půjčovny nářadí, jejichž služeb využívají především malé a střední firmy. Postupem času se začala společnost dále zabývat řezáním železobetonu a ostatních stavebních materiálů pomocí technologie stěnových a lanových pil. Dnes disponujeme, díky letité praxi, rozsáhlými zkušenostmi z tohoto oboru.

Velmi často provádíme naše práce pro firmy stavební, topenářské, vodoinstalační, ale také pro firmy zabývající se montážemi vzduchotechniky. Tyto firmy využívají našich služeb především pro jejich kvalitu, rychlost a šetrnost. Díky nim dosahují velkých časových a ekonomických úspor ve fázi stavebních příprav pro realizaci vlastních projektů. Velmi oceňují naše bohaté zkušenosti z velkých námi realizovaných projektů po celé české republice.

Za dobu existence společnosti se podařilo vybavit naše zkušené zaměstnance tou nejvyspělejší technologií dostupnou v těchto oborech. Z tohoto důvodu je ASIST schopen uspokojit i nejnáročnější partnery z řad stavebních, ale i dalších firem v rámci celé České republiky.

Ludvík Kucharič   jednatel společnosti